Daňové služby

Zaměstnanci naší společnosti jsou odborníci ve své oblasti - daňoví poradci, profesionální účetní a specialisti na odvody sociálního a zdravotního pojištění. U nás je každý klient v dobrých rukou.

Daňová přiznání právnických osob

Příprava daňových přiznání se pro firmy stává z roku na rok náročnější. Jakékoliv pochybení vede k daňovým pokutám. Naše společnost pomáhá zajistit potřebnou míru jistoty při přípravě daňových přiznání.

Více

Daňová přiznání fyzických osob

Musíte podat na Slovensku daňové přiznání jako fyzická osoba? Jste živnostník? Máte příjmy ze zahraničí? Pronajímáte nemovitost? Prodali jste byt? Máte autorské příjmy? Naše společnost vám dokáže pomoci nejen v těchto, ale i v mnoha dalších situacích.

Více

Daňové poradenství

Daňová legislativa je komplikovaná a často se mění. Naše společnost dokáže klienty zorientovat v daňových předpisech, navrhnout daňovou optimalizaci nebo pomoci při konkrétních transakcích. Naše znalosti pokrývají nejen slovenskou daňovou legislativu, ale i evropské daňové předpisy a oblast mezinárodního zdanění.

Více

Transferové oceňování

Daňové zákony stanovují striktní pravidla pro transakce mezi majetkově nebo personálně propojenými společnostmi. Slovenská daňová legislativa požaduje, aby podnikatelé vypracovali dokumentaci o převodních cenách pro tyto transakce.

Více

Daňové kontroly

Zahájil slovenský daňový úřad ve vašem podniku daňovou kontrolu? Nemáte čas na to, abyste se kontrolorům věnovali, potřebuje vaše účetní oddělení odbornou pomoc nebo chcete tváří v tvář úředníkům bránit všechna svá práva?

Více
Elektrizace železnic Praha
Spedica
Automimex
Spojstav
EOP HOKA