Profil společnosti

Ve společnosti A&T solutions poskytujeme kvalitní účetní a daňová řešení od roku 2010. Pracujeme pro klienty, kteří vyžadují profesionální jednání a chtějí kvalitně a odborně odvedenou práci. 

Naše služby klientům zahrnují vše od příležitostného poradenství přes pravidelné poradenství, zpracování daňových přiznání až po kompletní outsourcing účetnictví, daní a mezd. Naši klienti oceňují i různé doplnkové ekonomické služby naší společnosti, které šetří jejich čas i peníze.

Naše společnost je profesionálním účetním a daňovým poradcem, členem Slovenské komory daňových poradců. Pro poskytování našich služeb máme pojištění profesní odpovědnosti za škodu s pojistným limitem 100 000 EUR v pojišťovně Allianz-Slovenská poisťovňa a.s.

Ve společnosti A&T solutions klademe důraz také na zodpovědný přístup vůči světu kolem nás. Pravidelně poskytujeme finanční podporu neziskovým organizacím Dobrý anjel a Aliancia Fair-Play.

Založili jsme také vlastní občanské sdružení Bambulienka, zaměřené na podporu a rozvoj dětí. Zároveň jsme velmi hrdí na naší firemní akci “Upír”, v rámci které naši zaměstnanci několikrát do roka darují krev.