Náš tým

Zaměstnanci A&T solutions jsou odborníci s hlubokými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru. Jejich přístup a pracovní metody jsou vždy plně přizpůsobeny specifickým požadavkům jednotlivých klientů.

Ing. Marcela Bošková, ACCA

Marcela je ředitelkou poradenské společnosti A&T solutions, kde se věnuje poskytování daňového poradenství hlavně česko-slovenské klientele. K její specializaci patří oblast přeshraničního podnikání, slovenská DPH zahraničních společností, organizační složky a stálé provozovny. Je členkou Slovenské komory daňových poradců, mezinárodní účetní organizace Association of Chartered Certified Accountants a externí konzultantkou Finančního ředitelství SR pro oblast elektronické komunikace. Zároveň se jako daňový odborník vyjadřuje pro slovenská média.

Lucia Arvaiová

je mzdová specialistka a senior účetní. Ve společnosti A&T solutions pracuje od roku 2013, ale jako účetní pracuje již od roku 2008. Lucia se specializuje na mzdové poradenství, odvodovou optimalizaci a zdanění fyzických osob. Kromě toho samostatně vede a také dohlíží na účetnictví pro obchodní společnosti a neziskové organizace. Lucia je absolvenskou Obchodní akademie a v současné době rozšiřuje své vzdělání ve Slovenské komoře certifikovaných účetních v rámci Projektu certifikace profese účetní ve Slovenské republice.