Náš tým

Zaměstnanci A&T solutions jsou odborníci s hlubokými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru. Jejich přístup a pracovní metody jsou vždy plně přizpůsobeny specifickým požadavkům jednotlivých klientů.

Ing. Marcela Bošková, ACCA

je daňová poradkyně a od roku 2010 pracuje ve společnosti A&T solutions. Zabývá se poskytováním daňového poradenství a metodikou účetnictví. Její specializací je mezinárodní zdanění a daňová a odvodová optimalizace. Kromě práce pro A&T solutions Marcela zároveň publikuje odborné blogy a jako externí daňový expert píše pro Hospodárske noviny. Marcela vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě. Zároveň je držitelkou britského profesionálního vzdělání ACCA. Je členkou mezinárodní účetní asociace The Association of Chartered Certified Accountants a Slovenské komory daňových poradců. Před nástupem do společnosti A&T solutions vedla daňové oddělení ve společnosti SES a.s. Tlmače a pracovala jako konzultantka společnosti PricewaterhouseCoopers.

Lucia Arvaiová

je mzdová specialistka a senior účetní. Ve společnosti A&T solutions pracuje od roku 2013, ale jako účetní pracuje již od roku 2008. Lucia se specializuje na mzdové poradenství, odvodovou optimalizaci a zdanění fyzických osob. Kromě toho samostatně vede a také dohlíží na účetnictví pro obchodní společnosti a neziskové organizace. Lucia je absolvenskou Obchodní akademie a v současné době rozšiřuje své vzdělání ve Slovenské komoře certifikovaných účetních v rámci Projektu certifikace profese účetní ve Slovenské republice.

Ing. Mária Zacharová

je účetní a asistentka daňového poradce. Ve společnosti A&T solutions působí od roku 2014. Mária se zabývá vedením účetnictví fyzických a právnických osob a přípravou daňových přiznání. Jako asistentka daňového poradce také poskytuje poradenství v oblasti slovenských daní. Mária vystudovala obor účetnictví na Slovenské zemědělské univerzitě v Nitře a v současné době rozšiřuje své vzdělání ve Slovenské komoře certifikovaných účetních v rámci Projektu certifikace profese účetní ve Slovenské republice.